SEO Ajansı

Markalarımız için sürdürülebilir ve başarılı SEO stratejileri oluşturuyoruz

Hemen Teklif Al

Teklif Al

  SEO Yaklaşımımız

  Web siteniz için sürdürülebilir ve başarılı SEO stratejileri oluşturmayı vadediyoruz.

  ✧ Marka hedef ve ihtiyaçlarının belirlenmesi
  ✧ Site içi ve site dışı SEO iyileştirmelerinin gerçekleştirilmesi
  ✧ Ölçümleme, analiz ve düzenli raporlama
  ✧ En iyi performansa ulaşmak için sürekli optimizasyon

  5 yıldan fazla deneyimli ve uzman SEO ekibimizle birçok başarı hikayesini hayata geçirdik. Bir sonraki başarı hikayesini sizinle birlikte yazalım.

  Neden Acroas?

  Deneyimli ve Uzman SEO Ekibi

  Başarılı SEO Proje Örnekleri

  Düzenli Toplantı ve Güçlü İletişim

  Markaya Özel Raporlama

  Marka Eğitimi

  Organik Performans Artışı

  SEO, bir dijital pazarlama stratejisi oluşturma sürecidir. Bu süreç SEO uzmanları tarafından oluşturulmalıdır.

  İyi bir SEO ajansıyla çalışmak, markanıza başarıyı beraberinde getirecektir. SEO uzmanları sahip olduğunuz verileri detaylıca yorumlayarak, oluşturdukları raporlar ile doğru adımlar atmanıza yardımcı olurlar.

  Acroas, sahip olduğu uzman SEO ekibiyle işletmenizi büyütmeye yardımcı olabilir.

  SEO Süreçlerimiz

  SEO Ekibimiz, teknik düzenlemelere başlamadan önce kapsamlı bir araştırma gerçekleştirmektedir. Bu süreçte rakipleriniz ve hedef kitleniz araştırılarak, detaylıca analiz edilir.

  Araştırma sürecini, teknik ve içerik SEO düzenlemeleri takip etmektedir. SEO ekibimiz tarafından, kapsamlı bir SEO süreci yürütülmektedir.

  Elde ettiğimiz verileri sürekli olarak ölçüp ve analiz ederek, çıktıları düzenli bir biçimde raporluyoruz. Hedefimiz ise her zaman daha iyisine ulaşarak, başarı hikayeleri yazmaktır.

  Geniş Kapsamlı SEO Yaklaşımı

  Teknik

  SEO

  İçerik

  SEO’su

  Link

  İnşası

  5 Adımda SEO Süreci

  Markayla tanışma ve ihtiyaçlarını belirleme

  Anahtar kelime araştırması ve strateji oluşturma

  Teknik ve içerik SEO çalışmalarına başlama

  Verileri ölçümleme, analiz etme ve raporlama

  En iyiye ulaşmak için sürekli optimizasyon yapma

  Ölçümlenmeyen ve raporlanmayan hiçbir veri başarıya ulaşmış sayılmaz!

  SEO Hedeflerimiz

  Hedef Kitle Analizi

  Web siteniz için hedef kitle ve hedef anahtar kelimeleri belirleme

  Organik Trafik Artışı

  Teknik SEO ve içerik SEO’su çalışmalarıyla organik trafiğinizi arttırma

  Dönüşüm Artışı

  Web sitesine gelen trafiği, kaliteli trafiğe çevirerek dönüşüm oranınızı arttırma

  Davranış Ölçümlemesi

  Web sitenizdeki kullanıcıların davranışlarını ölçerek, kullanıcıları segmente etmek

  Maliyetleri Azaltma

  Doğru kullanıcı segmentasyonu ile bütçeyi verimli kullanarak maliyetleri azaltma

  Sürdürülebilir İş Modeli

  Sadık müşterilerle yaşam boyu değer üreterek sürdürülebilir iş modeli yaratma

  SEO Çalışma Kapsamımız

  Standart SEO süreçlerine ek olarak, web sitesi taşıma ve farklı daha birçok vaka örneği tecrübesine sahip uzman ekibimiz ile dijital dönüşüm süreçlerinizde sizi başarıya taşıyacak çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.

  Teknik SEO Kapsamı

  • Site Hızı İyileştirme

  • HTML Kod Optimizasyonu

  • 300 / 400 Durum Kodu Kontrolleri

  • UX/UI Geliştirme Önerileri

  • Structured Data Uygulamaları

  İçerik SEO Kapsamı

  • Meta Title & Description

  • Başlık Etiketleri Optimizasyonu

  • Görsel Alt Etiket Optimizasyonu

  • Mevcut İçeriklerin Optimizasyonu

  • SEO Uyumlu Yeni İçerik Üretimi

  Link İnşası Kapsamı

  • Site İçi Link İnşası

  • Blog İçerikleri Link İnşası

  • Site Dışı Link İnşası (Backlink)

  • Sosyal Medya Entegrasyonu

  • RSS ve Google News Uygulamaları

  Markaların ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda stratejiler oluşturarak uzun vadeli ve sürdürülebilir başarıyı hedefliyoruz.

  Uzman ve deneyimli ekiplere sahip iyi bir SEO ajansıyla çalışmak için bizimle iletişime geçin

  Bize Ulaşın

  SEO Ajansı Nedir?

  Arama motoru optimizasyonu (SEO) dijital pazarlamanın en güçlü araçlarından biridir. Arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanıza, web sitenize daha fazla trafik çekmenize ve dönüşümleri artırmanıza yardımcı olur.

  SEO, daha fazla organik trafik, potansiyel müşteri ve satış elde etmek için harika bir yol olabilir. Doğru kullanıldığında, potansiyel müşterilerin sitenizi bulmasını ve sitenizle etkileşime geçmesini sağlamaya yardımcı olabilir. Ancak SEO’ya başlamadan önce, sonuç almak için gerekli deneyim ve becerilere sahip bir seo ajansı bulmak önemlidir. İyi bir seo ajansı, web sitenizi arama motoru sıralamalarında maksimum görünürlük için optimize etmek için gereken araçlara ve uzmanlığa sahip olacaktır. Ayrıca, web sitenizin her zaman başarı için optimize edilmesini sağlamak amacıyla en son stratejiler ve teknikler konusunda güncel kalırlar.

  SEO Ajansı Ne İş Yapar?

  Bir SEO (arama motoru optimizasyonu) ajansı, Google ve Bing gibi arama motorlarında daha iyi performans için web sitelerini ve içeriği optimize etme konusunda uzmanlaşmıştır. Daha alakalı aramalar için daha yüksek sıralama elde etmenize yardımcı olarak sitenizin görünürlüğünü artırabilirler.

  SEO ajansları anahtar kelime optimizasyonu, içerik oluşturma, web sitesi yapısı, bağlantı kurma ve daha fazlası gibi bir dizi unsuru değerlendirir. Ardından arama motoru kullanıcılarından gelen organik trafiği artıran etkili bir strateji oluştururlar. Bu, ilgili aramalardan daha fazla ziyaretçi çekerek dönüşümleri artırmaya yardımcı olur.

  Seo ajansı olarak, işletmelerin aşağıdakilere ulaşmasına yardımcı olma konusunda uzmanız hedefler:

  • Gelişmiş arama motoru sıralamaları sayesinde çevrimiçi görünürlüğün artırılması
  • Daha fazla potansiyel müşteri ve daha yüksek dönüşüm oranları oluşturmak
  • Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için web sitesi içeriğini optimize etme
  • Kampanyaları belirli kitle ihtiyaçlarına göre uyarlama

  Sizin için işe yarayacak kanıtlanmış stratejiler ve taktikler de dahil olmak üzere işletmenizin başarılı olmasına yardımcı olmak için gerekli araçlara ve kaynaklara sahibiz. Yardımımızla, arama motoru listelerinde daha iyi bir sıralama elde edebilir ve web trafiğinden daha büyük bir pay alabilirsiniz.

  SEO Hizmeti Nedir?

  SEO, web sitenizi ve içeriğinizi tanıtmaya yardımcı olan ve daha fazla kişi tarafından görülme şansını artıran paha biçilmez bir hizmettir. Bir SEO ajansı kullanarak, web sitenizi arama motoru sonuçlarına göre optimize etmek için uzman tavsiyesi ve rehberliği alabilirsiniz. Deneyimli bir seo ajansı, web sitenizin performansını nasıl artıracağınız konusunda geri bildirim sağlayabilir ve maksimum potansiyel için optimize edildiğinden emin olabilir. Bu alandaki uzmanlıklarıyla işletmenizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olabilirler.

  SEO Hizmeti Neleri Kapsar?

  SEO hizmetleri, başlıkların ve meta açıklamaların optimize edilmesi gibi sayfa içi optimizasyondan, anahtar kelime araştırmasına, içerik oluşturmaya, bağlantı kurma stratejilerine, sosyal medya pazarlamasına ve çok daha fazlasına kadar çok çeşitli konuları kapsar. Bu teknikleri doğru bir şekilde uygulayarak web siteniz SERP’lerde daha üst sıralarda yer alacaböylece müşterilerin sizi bulması kolaylaşır.

  Aynı zamanda SEO hizmetleri, web sitenizin mobil cihazlar için optimize edilmesini ve tasarım ve kullanılabilirlik açısından en son standartları karşılamasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Bu, ziyaretçilerin iyi bir kullanıcı deneyimi yaşamasını sağlar ve bu da daha fazla dönüşüm sağlayabilir.

  En İyi SEO Ajansı

  Dışarıda en iyi SEO ajansı olduğunu iddia eden pek çok şirket varken, işletmeniz için gerçekten kimin sonuç vereceğini bilmek zor olabilir. Bu nedenle araştırmanızı yapmanız ve işletmelerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip deneyimli bir sağlayıcı bulmanız önemlidir. İyi bir SEO ajansı, stratejiler geliştirecek deneyim ve uzmanlığa sahip olmalıdır web sitenizi arama motoru sonuç sayfalarında en üst sıralara taşıyacak. Ayrıca, çevrimiçi varlığınızı nasıl daha başarılı hale getirebileceğiniz konusunda size iç görü ve öneriler sunabilmeli ve görünürlüğünüzü ve erişiminizi en üst düzeye çıkarmak için gerekli olabilecek değişiklikler konusunda size tavsiyelerde bulunabilmelidirler.

  SEO Hizmeti Veren Firmalar

  Güvenilir bir SEO hizmeti veren firma arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli nokta vardır. Öncelikle, şirketin SEO alanında deneyimli ve bilgili olduğundan emin olun. Çoğu sağlayıcı önceden deneyime ve geçmiş müşterilerin başarı öykülerinden oluşan bir portföye sahip olacaktır. Ayrıca, hizmetlerinin kalitesi hakkında değerli bilgiler verebileceğinden, hem olumlu hem de olumsuz müşteri yorumlarını incelemek akıllıca olacaktır. Son olarak, bir web sitesini arama motoru sıralamaları için optimize ederken ne tür bir strateji uyguladıklarını belirleyin; bazıları diğerlerinden daha agresif taktikler kullanabilir, bu nedenle hangi yaklaşımı seçerseniz seçin iş hedeflerinize uygun olduğundan emin olun.

  Bizimle İletişime Geç