Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya Pazarlaması, marka doğru hedef kitlelere sosyal medya kanalları aracılığıyla ulaştığı etkili bir yöntemdir

Teklif Al

Neden Acroas?

Acroas, tüm sosyal medya hesaplarınızı profesyonel olarak yönetir

Bizimle İletişime Geç

  Uzman ve Tecrübeli Ekip

  Acroas, çözüm ortağı olduğu markaların sosyal medya hesaplarını, sahip olduğu uzman ve tecrübeli ekipleriyle yönetmektedir

  Performans Odaklı Yaklaşım

  Acroas, Return on Advertising Spend (ROAS), yani reklam yatırımınızdan elde edilen getiriyi maksimize etmeyi hedeflemektedir.

  İletişim

  Acroas, markaların hesaplarını, kurumsal kimliklerine uygun iletişim diliyle, profesyonelce yönetmektedir

  Raporlama

  Elde ettiğimiz verileri daima ölçüyor, analiz ediyor ve markanıza özel hazırlanan formatlarla raporluyoruz

  Sosyal Medya Hizmetlerimiz:

  Acroas, sosyal medya pazarlaması; sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklamları olarak iki temel hizmeti kapsamaktadır.

  Detaylı Bilgi

  Sosyal Medya Hesap Yönetimi

  • Facebook Hesap Yönetimi
  • Instagram Hesap Yönetimi
  • Linkedin Hesap Yönetimi
  • Twitter Hesap Yönetimi

  Sosyal Medya Reklamları

  • Facebook Reklamları
  • Instagram Reklamları
  • Linkedin Reklamları
  • Twitter Reklamları

  SMM Nedir?

  Sosyal Medya Pazarlaması, marka ve işletmelerin doğru hedef kitlelere sosyal medya kanalları aracılığıyla ulaşarak, buradan potansiyel müşterileriyle etkileşime girmesidir. Sosyal medya pazarlaması; sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklamları aracılığıyla gerçekleştirilir. Sosyal medya yönetimi, hesapların organik olarak büyümesi ve buradan elde edilen geri dönüşümün arttırılmasını hedeflerken; sosyal medya reklamları, ücretli reklamlarla büyümeyi ve geri dönüşüm elde etmeyi hedeflemektedir.

  SMM Neden Önemlidir?

  Sosyal medya platformları her geçen gün etkisini arttıran ve geniş kitlelere ulaşılan iletişim kanallarıdır. Sosyal medya yönetimi ve reklamlarıyla birlikte, işletmenizin varlığını ve bilinirliğini arttırmak, potansiyel hedef kitlenize ulaşmak için en etkili yöntemlerin başında sosyal medya pazarlaması gelmektedir. Sosyal medya hesaplarınızı, web siteniz ile entegre edebilir, dijital dönüşüm sürecinizde sosyal medya hesaplarınızı etkin bir biçimde yöneterek trafik ve dönüşüm hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal medya yönetimi kapsamında, öncelikle Acroas; markalara ait sosyal medya hesaplarının kurumsal kimliklerine uygun bir biçimde tasarlamaktadır. Ayrıca sosyal medya hesaplarında ne sıklıkta ve hangi tasarımlarla gönderi paylaşılacağı, paylaşılan bu gönderilere gelen etkileşimlere nasıl yanıt verileceği gibi hizmetleri sunmaktadır. Aylık ve yıllık takvimler doğrultusunda içerik planını oluşturan Acroas Sosyal Medya ekibi, bu paylaşımların yayınlanmasını da gerçekleştirmektedir. Paylaşımlar gerçekleştirilirken, özel gün ve tarihler aylık planlara dahil edilmekte ve bu günler için farklı öneriler paylaşmaktadır.

  Sosyal Medya Reklamları

  Sosyal medya reklamları kapsamında Acroas; farklı sosyal medya platformlarında, farklı reklam modelleri oluşturarak markaların daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır. Bu reklam modelleri erişim, trafik, marka bilinirliği, etkileşim, dönüşüm ve diğer reklam modellerini kapsamaktadır. Sosyal medya platformlarının tamamında yer alan tüm reklam modelleri uzman ve tecrübeli ekipler tarafından markaların hesaplarına uygulanmakta ve performansları ölçümlenmektedir. Böylece markaya, hedefleri doğrultusunda en iyi getiriyi sağlayan ve en verimli reklam modelleri belirlenerek, performans odaklı bir anlayış sergilenmektedir.

  Uzman ve deneyimli ekibimizle bir sonraki başarı hikayesini sizinle yazalım

  Sosyal medya hesaplarınızın, profesyonel ve tecrübeli bir ekip aracılığıyla yönetilmesi için

  Bize Ulaşın

  Bizimle İletişime Geç